Free songs

Par konpāniju

Par kompāniju

Plastmasas Technology SIA - mūsdienīgs uzņēmums ar Latvijā izvietotām ražošanas jaudām. Mūsu darbība saistīta ar plastikāta izstrādājumu tehnoloģiju jomu.

Plastmasas Technology – pirmais uzņēmums Baltijas tirgū, kurš ražo plastikāta papildprofilus PVH logiem un durvīm Latvijas teritorijā.

Mūsu priekšrocība – daudzu gadu pieredze PVH profilu екstrūzijā, Eiropas kvalitāte, komandas profesionālisms un saliedētība, kā arī labāko nosacījumu radīšana klientiem. Plastmasas Technology nostādne: kvalitāte ir nopērkama arī par pieejamām cenām.

Mūsu uzdevums ir pastāvīga asortimenta paplašināšana. Uz šodienu Ogres noliktavā vienmēr pieejami pašlīmējošie plakanie nosegelementi rulonos un loksnēs, pašlīmējošie lokanie leņķu profili, dažādas konfigurācijas savienojošie profili, apdares dekoratīvie profili, montāžas putas un citi materiāli. Daudziem esošiem klientiem Plastmasas Technology ir sadarbības partneris, papildus profilu un sastāvdaļu piegādātājs. Mēs sadarbojamies ar dažādiem uzņēmumiem, kas prasa no mums individuālu pieeju katram klientam. Mūsu firma novērtē savus pasūtītājus, operatīvi reaģē uz viņu vēlmēm un saviem klientiem piedāvā optimālus nosacījumus.
Uz augšu